Still Reach Truck

still-reach-truck

STILL reach trucklar mükemmel etkinliği, güçlü sürüşü, sürücü görüş alanının geniş olması ve operatörün rahatlığıyla öne çıkmaktadır. Bu depo araçları 1.0 ila 2.5 ton yük kapasitesi ve 13 metrelik kaldırma ulaşma yüksekliğine sahiptir.

Geniş model gamı her ihtiyaç ve kullanım alanı için mükemmel çözüm sağlamaktadır:

FM-X reach truck palet nakliyesi için ideal bir araçtır. Gelişmiş teknolojileri, güvenilirliği ve etkinliği çok etkileyicidir. Güçlü ve bakım gerektirmeyen elektrikli tahrik, yüksek sürücü rahatlık seviyesi ve basit çalıştırma özellikleri yüksek ciro oranları sağlar. FM-X otomatikleştirilmiş reach truck olarak da kullanılabilir.

FM-4W’i 
uzun ve büyük yüklerin taşınması için 4-yönlü bir kaldıraç olarak kullanmak üzere mükemmel bir ekipman şekilde eklenebilir. Kaldıraç dört yöne de düzgün bir şekilde döndürülebilir, büyük bir sürücü rahatlığı ve üst düzey güvenlik ve istikrar sağlar.

Süper elastik lastikleri sayesinde FM-SE hem kapalı hem de açık alanda çalışmaya uygundur. Lastiklerin geniş çapı, yerden yükseklik ve mükemmel çekiş özellikleri en kaygan ve tehlikeli yüzeylerde bile yüksek ciro sağlar.

Maksimum kapasite (kg)Maksimum kaldırma yüksekliği (mm)

En fazla 13000 mm

En fazla 2500 kg

En fazla 8000 mm

En fazla 2000 kg

En fazla 9650 mm

En fazla 2500 kg